Dokuz Yazılım E-Ticaret Yardım Merkezi

Anasayfa

ÖZET

Bu bölümde ihtiyacınız olan işlemlerin kısa özeti görünür.

 

Bugün Üye Olanlar : Gün içinde üye olan kullanıcıların sayısını gösterir. Sayının üzerine tıklarsanız Üyelerin sayfasına gidersiniz.

 

Cevaplanmamış Mesaj Sayısı : İletişim bölümünde atılan ve cevaplamadığınız mesajların sayısını gösterir. Sayının üzerine tıkladığınız zaman İletişim sayfasına gidersiniz.

 

Bekleyen Yorumlar : Ürünlere yapılan yorumlardan onaylanmayan yorum sayısını gösterir. Sayının üzerine tıkladığınızda Yorumlar sayfasına gidersiniz.

 

Geribildirim Sayısı : Geri bildirimler müşterinin üründeki bir hatayı bildirmesidir. Sayının üzerine tıklarsanız sitenize yapılan Geribildirimlerin sayfasına gidersiniz.

 

Siparişler Bugün : Gün içinde siteye gelen siparişlerin sayısını ve fiyatını gösterir. Sayının üzerine tıkladığınız zaman Siparişlerin sayfasına gidersiniz.

 

SİPARİŞLER (SON 30 GÜN )

Son 30 gün içinde sitenizdeki siparişlerin durumunu gösterir.

Sipariş durumlarınıza göre bu liste azalıp artabilir. Durumun sayısına tıklarsanız sipariş durumuyla ilgilli ürünlerin sayfasına gidersiniz.

 

SON SİPARİŞLER

Sitenize gelen en son gelen siparişten geriye doğru sıralar. Son 5 siparişi gösterir.

Sipariş veren kullacının adına tıklarsanız Sipariş sayfasına gidersiniz.

 

KREDİ KARTI İŞLEMLERİ

Kredi Kartı ile yapılan en son işlemlerden geriye doğru sıralar. Kredi kartı işlemi yapan kişinin üzerine tıklarsanız Kredi Kartı İşlemleri sayfasına gidersiniz.

SON YORUMLAR

Sitenizde ürünlere yapılan yorumları yeniden eskiye doğru sıralar.

SON ARAMALAR

Sitenizde kullanıcıların yaptığı son aramaları yeniden eskiye doğru sıralar.

SON ÜYELER

Sitenize en son üye olan kullanıcıları gösterir. Üyenin adının üzerine tıklarsanız üyeler sayfasına üyenin bilgilerinin bulunduğu bölüme gidersiniz.